Spedytor drogowy/ Road Freight Operations Clerk

Agility Logistics Sp. z o.o.

Smolec k/ Wrocławia, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• Realizacja i koordynacja zleceń spedycyjnych w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym;
• Współpraca operacyjna z działem morskim i lotniczym oraz z zagranicznymi biurami firmy na całym świecie;
• Utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z klientami oraz dostawcami usług;
• Dbałość o odpowiedni dobór podwykonawców, negocjowanie stawek i warunków współpracy
z dostawcami usług;
• Dbałość o odpowiednią marżowość usług;
• Współpraca z działem handlowym nastawiona na rozwój biznesu;
• Prawidłowe i terminowe rozliczanie zleceń;
• Realizacja założonych KPI;
• Dbanie o wysoki poziom jakości usług i wizerunek firmy;
• Raportowanie do Team Leadera Spedycji Drogowej.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe;
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata, mile widziane w międzynarodowej firmie logistycznej;
• Bardzo dobra znajomość procesów spedycyjnych i dokumentacji związanej z transportem drogowym;
• Zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole;
• Rozwinięte relacje z przewoźnikami;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, język niemiecki będzie dodatkowym atutem;
• Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office;
• Bardzo dobra organizacja pracy;
• Umiejętność planowania, ustalania priorytetów, szybkiego reagowania na zmieniające się warunki;
• Operatywność, samodzielność i energiczność w działaniu, sumienność;
• Pozytywne usposobienie i nastawienie na znajdowanie rozwiązań;
• Własna baza klientów mile widziana.

Prezentacja firmy

Agility jest wiodącym na skalę światową dostawcą zintegrowanych rozwiąza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive