Spedytor drogowy międzynarodowy (m/k) Halle / Niemcy

Old School Industries Hamburg GmbH

Niemcy, Halle, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Old School Industries Hamburg GmbH jest od 2005 roku prężną firmą logistyczną działającą na niemieckim rynku. Firma zatrudnia głównie polskich pracowników w kilku oddziałach w Niemczech.

Rozmowy w języku angielskim i niemieckim nie stanowią dla Ciebie przeszkody?

Szukamy właśnie Ciebie!

Duza Firma transportu międzynarodowego w Halle/Saale poszukuje spedytora drogowego ze znajomością języków obcych (angielski i niemiecki).

Gwarantujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy w oparciu o legalną, niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • opłacone składki w Niemczech na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w systemie 1 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • służbowy srodki komunikacji
  • pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość współpracy z klientami światowej skali,
  • możliwość rozwoju/przyuczenia
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • talon paliwowy
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora i pomoc w załatwieniu wszelkichformalności
  • możliwość zakwaterowania w pokojach 1 lub 2-osobowych (50 do 150 €/mc)

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości angielskiego i niemieckiego na poziomie biegłym
  • znajomość zagadnień związanych z transportem
  • nastawienia na realizację celów
  • dobrej znajomości komputera i pakietu Office
  • umiejętności komunikacyjnych, negocjacyjnych oraz interpersonalnych
  • poważnego podejścia do pracy, rzetelności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętności pracy pod presją czasu i w natłoku spraw
  • wysokiej kultury osobistej
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • dyspozycja i odprawa ciezarowek i kontenerow
  • budowanie trwałych relacji z klientem
  • ścisła współpraca z działem operacyjnym (spedytorami)
  • współpraca z pracownikami magazynu
  • raportowanie wyników

Prezentacja firmy

Firma Old School Industries Hamburg GmbH jest prężną firmą logist... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
czas nieokreslony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta