SPRING PROFESSIONAL
Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Spedytor drogowy - cała Polska

Miejsce pracy: Katowice, Warszawa; Poznań; Gdańsk, Wrocław, Kraków, Rzeszów

Zakres obowiązków:

  •  Organizacja przewozów drogowych (całopojazdowych lub drobnicowych);
  •  Współpraca z przewoźnikami;
  •  Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych, dbanie o   jakość i terminowość;
  •  Praca na giełdach trasportowych;
  •  Rozwiązywanie problemów związanych z przewozem towarów;
  •  Nadzór nad dokumentacją spedycyjną.

   Oczekiwania:

  •  Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
  •  Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji   (minimum B1);
  •  Wykształcenie minimum średnie;
  •  Znajomość przewoźników, stawek, oraz potencjalnych klientów w   transporcie drogowym;
  •  Znajomość obsugi komputera.

       Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia;
  • Możliwość awansu zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, wydatki na kulturę i edukację;
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy.