ManpowerGroup Sp. z o.o.

Spedytor całopojazdowy (FTL)

Miejsce pracy: Długołęka, Oleśnica, Wrocław

Miejsce pracy: Długołęka

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z firmą naszego Klienta
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00
  • Rynkowe wynagrodzenie podstawowe i system premiowy
  • Możliwość rozwoju - praca w zespole doświadczonych specjalistów
  • Możliwość awansu
  • Szkolenia branżowe i ogólnorozwojowe
  • Bardzo dobra atmosfera pracy
  • Szereg benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, karta rabatowa na paliwo i wiele innych

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora całopojazdowego - min 2 lata
  • Umiejętność pracy na giełdach transportowych Timocom, Transporeon, Trans.eu
  • Umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami i przewoźnikami
  • Doświadczenie w prowadzeniu aut będzie dodatkowym atutem
  • Dobra organizacja pracy i orientacja na osiągane wyniki
  • Mile widziana znajomość programu SPEED oraz praktyczna znajomość pracy w MS Excel

Zadania:

  • Realizacja usług spedycji drogowej (krajowej lub międzynarodowej)
  • Praca na giełdach transportowych
  • Budowanie i rozwijanie relacji z klientami i przewoźnikami
  • Realizacja wyznaczonych celów budżetowych pod względem sprzedaży oraz kosztów transportu
  • Aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych i przewoźników

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy