Specjalisty ds. Sprzedaży

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dołącz do Power Media! Szukamy Specjalisty ds. Sprzedaży usług rekrutacyjnych ????

Kim jesteśmy i co robimy: Tworzymy kilkunastoosobowy, pozytywnie nakręcony, ambitny zespół zorientowany na działania w obszarze rekrutacji IT. Uwielbiamy też pozyskiwać nowych klientów i nowe projekty rekrutacyjne.

Wspieramy firmy w rekrutacjach najlepszych specjalistów IT. Jesteśmy częścią spółki informatycznej IFIRMA SA, która realizuje projekty z zakresu tworzenia oprogramowania, rekrutacji i outsourcingu IT oraz prowadzi serwis księgowy ifirma.pl.

Obowiązki Specjalisty:

  •  pozyskiwanie nowych klientów, projektów rekrutacyjnych
  •  budowanie długofalowych relacji z kandydatami i klientami
  •  koordynacja działań biznesowych: umawianie spotkań, przygotowanie ofert   handlowych, udział w konkursach, przetargach, procesowanie umów handlowych
  •  realizacja założonych planów i zadań,
  •  raportowanie działań,
  •  szukanie i odkrywanie nowych możliwości rozwoju.

Oferujemy:

  •      stałe wynagrodzenie + system premiowy
  •      umowa o pracę lub B2B
  •      elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  •      realną możliwość rozwoju
  •      świetną atmosferę pracy, brak dress code’u
  •      energiczny i otwarty zespół
  •      owoce, napoje, kawę, herbatę - pod dostatkiem
  •      długofalową współpracę
  •      kartę Multisport
  •      dofinansowanie do opieki medycznej
  •      parking, rowerownię
  •      imprezy integracyjne.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • proaktywna postawa i przedsiębiorcze nastawienie do realizacji powierzonych zadań
  • umiejętność docierania do odpowiednich i decyzyjnych osób oraz budowanie relacji biznesowych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • otwartość i gotowość do pracy zespołowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media