Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/08/2018.

Specjalisty ds. Serwisu Sprzętu Medycznego

Poznań, wielkopolskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy / Location Poznań

Nasz Klient zapewnia / Our Client offers

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta wysokiej jakości sprzętu medycznego, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Serwisu Sprzętu Medycznego.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Instalację i uruchomienie sprzętu u Klienta
  • Wykonywanie przeglądów technicznych, kontroli pracy urządzeń
  • Przeprowadzanie diagnozy i opracowywanie właściwego schematu działań naprawczych oraz kontrolnych
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej
  • Raportowanie prowadzonych prac w systemie
  • Przeprowadzanie szkoleń dla użytkowników sprzętu
  • Budowanie pozytywnych, długofalowych relacji z Klientem
  • Monitorowanie, uzupełnianie i raportowanie stanu magazynowego części zamiennych
  • Realizację działań, mających na celu inicjację sprzedaży w ścisłej współpracy z Działem Sprzedaży.

U Kandydatów zwracamhy uwagę na:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży medycznej
  • Komunikatywną znajomości angielskiego (zagraniczne szkolenia produktowe)
  • Prawa jazdy kat. B.
  • Sumienności, odpowiedzialności

 Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Zaplecze szkoleniowe
  • Realne możliwości rozwoju
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia