Specjalisty ds. Public Relations

AchA Public Relations

Warszawa, mazowieckie

AchA Public Relations powstała z myślą o rzetelnym i profesjonalnym budowaniu świadomości marek naszych klientów. Zajmujemy się doradztwem, planowaniem strategicznym i prowadzeniem projektów z dziedziny komunikacji i PR. Swoimi pomysłami i energią zarazimy każdego. Jesteśmy zakręceni, uwielbiamy to, co niestandardowe i niebanalne. Entuzjazm wznosi nas wysoko, a dzięki doświadczeniu wybieramy trasy najlepsze dla naszych Klientów.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie i koordynowanie różnego rodzaju projektów z zakresu PR i marketingu.

Miejsce pracy: Warszawa

Profil idealnego kandydata:

• minimum trzy lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów PR

• wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki o profilu marketing, public relations, dziennikarstwo, socjologia, politologia, filologia polska), rozpatrzymy również kandydatury studentów ostatnich lat studiów,

• wysoko rozwinięta kreatywność i nieszablonowe podejście do wykonywanych zadań,

• umiejętność tworzenia i realizacji kompleksowych strategii komunikacyjnych w social mediach

• wiedza dot. kreowania wizerunku firmy i budowania strategii promocji i rozwoju marki,

• łatwości w zakresie nawiązywania i budowania relacji interpersonalnych,

• kreatywności, samodzielności i efektywności w prowadzeniu projektów,

• umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu,

• bardzo dobrej organizacji pracy,

• dobrej znajomości jęz. angielskiego,

• praktycznej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office,

Dodatkowym atutem będą:

• mile widziana znajomość programów graficznych pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, mile widziany InDesign)

• prawo jazdy kat. B.

• dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków

• współtworzenie i realizacja strategii w social media

• tworzenie grafik i postów

• koordynowanie działań prowadzonych w mediach społecznościowych;

• koordynowanie działań w blogosferze

• zarządzanie profilami klientów – przygotowywanie treści, publikacja

• zarządzanie kampaniami reklamowymi w social media

• raportowanie

Wybranym kandydatom oferujemy:

• umowę o pracę,

• kreatywną i dynamiczną pracę w gronie pasjonatów,

• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju,

• miłą i przyjazną atmosferę pracy.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182). Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie w przyszłości drogą e-mailową informacji o prowadzonych przez AchA Public Relations Joanna Kowalska-Cherek procesach rekrutacji. Zostałem poinformowany/-a, ze przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.