Specjalisty ds. Personalnych

OTTO Work Force

Warszawa Włochy, mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa Włochy

OTTO Work Force POLSKA Sp. z o. o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. Personalnych.

Umowa na zastępstwo-atrakcyjne wynagrodzenie.

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa pracowników w obszarze kadrowo-płacowym
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy i monitorowanie aktualności badań lekarskich
  • Przygotowywanie danych do listy płac i weryfikacja naliczonych danych płacowych
  • Koordynowanie realizacji płatności (ZUS, US, PFRON)
  • Przygotowywanie dokumentacji z zakresu administracji personalnej
  • Ścisła współpraca z dostawcą usług kadrowo-płacowych

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość prawa pracy
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zorientowanie na realizację celów
  • Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
  • Chęć podejmowania nowych wyzwań

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.