Specjalisty ds. Obsługi Ubezpieczeń Grupowych/Pakietów medycznych

PROGRESS Polska Kancelaria Brokerska Sp. z o.o.

02-486 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli masz dość pracy w korporacji, cenisz sobie niezależność,
a ubezpieczenia są Twoją pasją.

Zapraszamy do nas - u nas miłość do ubezpieczeń łączy się z profesjonalną obsługą klienta i dobrą atmosferą w pracy.

Broker Ubezpieczeniowy Progress Polska Kancelaria Brokerska Sp. z o.o. poszukuje do pracy

Specjalisty ds. Obsługi Ubezpieczeń Grupowych

Zadania:

- bieżąca obsługa klientów spółki w zakresie ubezpieczeń grupowych na życie i pakietów medycznych
- rozliczanie składek
- obsługa roszczeń
- pomoc w przygotowywaniu porównań ofert i rekomendacji dla klienta
- redagowanie ulotek i materiałów informacyjnych
- aktywny udział we wdrażaniu Programów w siedzibie klienta

Oferujemy:

- korzystne warunki zatrudnienia
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- pracę z sympatycznymi profesjonalistami

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
CV i list motywacyjny proszę przesłać na adres e-mail

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w obsłudze klienta w towarzystwie ubezpieczeniowym (minimum 1 rok)
- doświadczenie w obsłudze klienta (minimum 2 lata)
- umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów z klientami
- dokładność, dokładność i jeszcze raz dokładność!
- umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
- chęć do ciągłego poszerzania wiedzy
- czynne prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem profesjonalnych doradców i brokerów ubezpieczeniowych.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Finanse