Opis stanowiska pracy

Firma poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. obsługi klienta

Opis stanowiska pracy:

  • obsługa zamówień składanych przez klienta,
  • przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji zgodnie z obowiązującą procedurą,
  • wystawianie faktur,
  • windykacja należności,
  • doradztwo w zakresie oferowanego asortymentu,
  • analiza rynku i działań konkurencji na obsługiwanym obszarze,
  • dbanie o wizerunek firmy gwarantujący konkurencyjność.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (sprzedaż, marketing, ekonomia),
  • doświadczenie w pracy w obszarze sprzedaży i/lub obsługi klienta,
  • znajomość języka: angielskiego, rosyjskiego,
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem,
  • zaangażowanie, pomysłowość w działaniu,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • otwartość na zmiany.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet medyczny.

CV proszę przesyłać a pomocą przycisku "Aplikuj".

Do aplikacji prosimy dopisać zgody na przetwarzanie danych.

Prezentacja firmy

Firma Marbet z powodzeniem działa na rynku już od 35 lat z całkowicie po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta