Specjalisty ds. obsługi klienta (praca online)

Edu&You

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Nauczamy przez Internet już od 2010 roku. Prowadzimy zdalne kursy matematyki, języka polskiego i języków obcych, wspieramy swoim doświadczeniem rozwój e-learningu.

Na czym polega Twoje zadanie?
• Dbasz o dobrą komunikację i budowę relacji z uczniami szkoły.
• Organizujesz pracę szkoły zgodnie z kalendarzem roku szkolnego – planowanie, wyznaczanie zadań, kontrola ich realizacji.
• Koordynujesz codzienną pracę szkoły – komunikaty, aktualności, sprawy bieżące uczniów i nauczycieli, przepływ informacji.
• Administrujesz szkołą – zarządzasz planem zajęć, rozliczasz wykonanie lekcji, dbasz o przygotowanie i prawidłowy obieg dokumentów kadrowo-płacowych, obsługujesz płatności za kursy.
• Poszukujesz i wdrażasz ulepszenia w zakresie obsługi klienta wewnętrznego.

Co Ci oferujemy?
• Ciekawą pracę bez uciążliwych dojazdów (pracujesz głównie w domu; dwa do czterech razy w miesiącu spotykamy się w Gliwicach).
• Szkolenia wprowadzające w świat pracy zdalnej i e-learningu, na których nabywasz praktyczne umiejętności posługiwania się wieloma ciekawymi narzędziami, a zwłaszcza platformą e-learningową MOODLE.
• Atmosferę wzajemnego poszanowania i doceniania za wkład, który wnosisz w rozwój naszych uczniów, współpracowników, firmy.
• W pierwszym etapie (czerwiec, lipiec, sierpień) umowę zlecenie obejmującą 4 h pracy dziennie w elastycznie dobranych porach. Od września 2020 planujemy stworzyć dla tego stanowiska ¾ etatu z możliwością dalszego rozwoju i zwiększenia zakresu zatrudnienia.

Spodziewamy się, że rynek e-learningu w Polsce będzie się bardzo dynamicznie rozwijał. Jako Internetowa Szkoła Językowa Edu & You zaplanowaliśmy w nim swój udział, który opieramy na ciągłym rozwoju i nadążaniu za technologicznymi rozwiązaniami, stawiając jednak zawsze w centrum zainteresowania relację z uczniem – otwartość na jego potrzeby, predyspozycje i talenty. Naszym celem jest tworzenie skutecznych i przyjaznych rozwiązań w procesach zdalnego nauczania.

Wymagania

O Tobie:
• Lubisz pisać, sprawnie się w ten sposób komunikujesz. Twoje teksty są dobrze zredagowane.
• Masz wyższe wykształcenie (mile widziana polonistyka, pedagogika).
• Jesteś systematyczny, przestrzegasz ustalonych terminów. Potrafisz organizować pracę własną i innych.
• Masz zamiłowanie do pracy z komputerem. Dobrze poruszasz się po podstawowych programach MS Office, lubisz poznawać nowe rozwiązania służące komunikacji zdalnej.
• Masz dostęp do Internetu.

Prezentacja firmy

Edu & You Internetowa Szkoła W Edu & You wierzymy, że świat potrzebuje l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
18PLN - 20PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta