Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Specjalisty ds. HR

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Odpowiedzialność za obszar administracji personalnej i kadr,
  • Przygotowywanie potrzebnej dokumentacji, dbanie o odpowiedni obieg dokumentów,
  • Tworzenie opisów stanowisk, udział w rekrutacji nowych pracowników i szkoleniach,
  • Sporządzanie raportów HR na potrzeby wewnętrzne firmy i jej centrali,
  • Czynny udział w tworzeniu i wdrażaniu wewnętrznych regulaminów i procedur HR.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach z zakresu zasobów ludzkich, psychologii lub administracji,
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w administracji personalnej w dziale HR,
  • Praktyczna znajomość polskiego prawa pracy,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym komunikatywnym,
  • Umiejętność indywidualnej pracy, niezależność, dobra organizacja pracy własnej,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (znajomość programu Workday będzie dodatkowym atutem).

W zamian oferujemy:

  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w dynamicznym, młodym zespole w firmie z wieloletnią historią na międzynarodowym rynku,
  • Dużą możliwość rozwoju i uczestnictwa w ciekawych projektach HR,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z premiami + benefity: opieka medyczna, karta sportowa, szkolenia, owocowe poniedziałki, nauka języka angielskiego,
  • Lokalizacja: Warszawa, Ochota.

Numer referencyjny: SHR/WA2/12/2018/AC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.