Specjalistka/sta ds. administracji biura, mobilna obsługa klienta

Top Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
Numer referencyjny: KIER/MAŁOPOLSKIE
Wynagrodzenie: 3 - 6 tys. zł
Praca na pełny etat

Firma Top to prężnie rozwijająca się firma na terenie Krakowa, a także na terenie całej Polski. Prowadzimy ogólnopolską wypożyczalnie samochodów Jupicar, biuro księgowe oraz duży i nowoczesny serwis samochodowy w Krakowie . Zatrudnienie na trenie Krakowa

Opis stanowiska:
Poszukujemy pracowników do administracje biura i mobilnej obsługi klienta ( wynajem i odbiór samochodu na lotnisku w Krakowie)
Koordynacja i prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
Kontrola obiegu dokumentów
Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie biura,
Wystawianie faktur
Inne prace biurowe
Prowadzenie dokumentacji pojazdów
Obsługa spotkań w siedzibie firmy,
Dowóz pojazdów dla klientów - mobilna obsługa klienta
Zarządzanie przydzieloną flotą pojazdów
Dbanie o właściwy stan techniczny i czystość powierzonych samochodów
Wykonywanie innych zadań zleconych

Wymagania

Wymagania:
Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą klienta
Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z prowadzeniem biura
Prawo jazdy kat. B
Wykształcenie min. średnie
Znajomość Excel
Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Zdolności organizacyjne, odpowiedzialność
Dokładności, skrupulatności.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem i ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku APLIKUJ

Konsekwencji i wytrwałości w realizacji powierzonych zadań.
Pełna dyspozycyjność

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia, zarobki adekwatne do wyników pracy.
Stabilne zatrudnienie, możliwości rozwoju i awansu oraz premie uznaniowe
Pracę w firmie prowadzącą ogólnopolską wypożyczalnie samochodów jupicar, biuro księgowe, a także duży i nowoczesny serwis samochodowy.

Prezentacja firmy

Firma TOP to nowoczesna, prężnie rozwijająca się firma w branży m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat