Specjalistka/Specjalista ds. jakości i Certyfikacji

Infoscan S.A.

02-516 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Przygotowywanie dokumentacji procesowej i systemowej wyrobów medycznych
• Wdrażanie systemów zarządzania jakością w podmiotach zajmujących się produkcją wyrobów medycznych

Wymagania

• Wykształcenie wyższe
• Praktyczna znajomość ISO 13485, ISO 14971
• Biegła znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację oraz opracowywanie dokumentacji systemowej
• Udokumentowany udział w certyfikacji wyrobu medycznego

Mile widziane
• Doświadczenie w certyfikacji wyrobów medycznych na rynkach pozaeuropejskich
• Doświadczenie we wdrażaniu systemu zarządzania jakością zgodnie z ISO 13485

Prezentacja firmy

Infoscan od 2007 roku konsekwentnie rozwija swoje kompetencje w ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości