Opis stanowiska pracy

  • praca księgowa związana ze wsparciem Księgowej, związana z wykonywaniem drobnych prac księgowych oraz wspólpracą z biurem rachunkowym,
  • praca administracyjno - biurowa związana ze wsparciem (zastępowaniem) Specjalisty ds. administracyjno-biurowych.

Wymagania

  • minimum wykształcenie średnie ekonomiczne,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (zwłaszcza Excel,Word),
  • komunikatywna znajomość j. rosyjskiego – dodatkowy atut,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego – dodatkowy atut,
  • prawo jazdy kat. B – dodatkowy atut;
  • wysoka kultura osobista, pozytywne usposobienie,
  • samodzielność,
  • sumienność i odpowiedzialność,
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • chęć poszerzania wiedzy i znajdywania własnych rozwiązań.

Oferujemy:

  • rozwojową pracę w młodym prężnie działającym zespole.

Prezentacja firmy

Jesteśmy stabilną polską firmą, która zajmuje się projektowaniem i produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Finanse