Opis stanowiska pracy

·         praca związana ze wsparciem działu księgowego, m.in.:

- prace księgowo-biurowe pod nadzorem Głównej Księgowej;

·         oraz – w zastępstwie – działu administracyjno-biurowego m.in.:,

- obsługa dokumentacji oraz korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

- współpraca z działem marketingu oraz działem handlowym,

- przygotowanie dokumentacji przetargowej,

- organizacja spotkań firmowych (np. obsługa gości),

- organizacja udziału firmy w targach, seminariach itp.,

- obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej.

Wymagania

  • minimum wykształcenie średnie,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (zwłaszcza Excel,Word),
  • komunikatywna znajomość j. rosyjskiego – dodatkowy atut,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego – dodatkowy atut,
  • prawo jazdy kat. B – dodatkowy atut;
  • wysoka kultura osobista, pozytywne usposobienie,
  • samodzielność,
  • sumienność i odpowiedzialność,
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • chęć poszerzania wiedzy i znajdywania własnych rozwiązań.

Oferujemy:

  • rozwojową pracę w młodym prężnie działającym zespole.

Prezentacja firmy

Jesteśmy stabilną polską firmą, która zajmuje się projektowaniem i produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Finanse