Opis stanowiska pracy

UNIWERSYTECKA KLINIKA STOMATOLOGICZNA W KRAKOWIE ZATRUDNI

Specjalistę ds. środków trwałych

Opis stanowiska:

  • prowadzenie ewidencji analitycznej środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych,
  • znakowanie środków trwałych,
  • naliczanie amortyzacji,
  • koordynacja procesu inwentaryzacji środków trwałych,
  • rozliczanie inwentaryzacji środków trwałych,
  • archiwizacja dokumentacji dotyczącej środków trwałych,
  • ewidencja umów użyczenia składników majątku,
  • uzgadnianie stanu majątku z osobami odpowiedzialnymi materialnie,
  • sporządzanie umów o odpowiedzialności materialnej,
  • sporządzanie sprawozdań dotyczących majątku trwałego,
  • udział w procesie kasacji składników majątku,
  • współpraca z ubezpieczycielem w zakresie dotyczącym szkód majątkowych,
  • realizacja innych zadań wyznaczonych przez Głównego Księgowego.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse)
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w dziale księgowym lub biurze rachunkowym
  • znajomość przepisów i zagadnień dotyczących środków trwałych,
  • mile widziana znajomość programów księgowych InfoMedica ,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej,
  • rzetelność, sumienność i dokładność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszy Świadczeń Socjalnych.

Prosimy o opatrzenie aplikacji klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Uniwersytecką Klinikę Stomatologiczną w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych także po zakończeniu tego procesu, dla potrzeb kolejnych prowadzonych rekrutacji".

Osoby, które nie wyrażają zgody na przetwarzanie ich danych dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji, proszone są o pominięcie ostatniego zdania w oświadczeniu.

Zastrzegamy sobie prawo do udzielenia odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Klinika Stomatologiczna w Krakowie.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja Publiczna