Specjalistę ds. kadr, płac i spraw socjalnych

S.P.Z.O.Z. Uniwersytecka Klinika Stomatologiczna w Krakowie

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

UNIWERSYTECKA KLINIKA STOMATOLOGICZNA W KRAKOWIE ZATRUDNI:

Opis stanowiska:

  • sporządzanie dokumentów związanych z nawiązaniem oraz rozwiązaniem stosunku pracy,
  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych,
  • samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz akt osobistych,
  • naliczanie i weryfikacja płac,
  • naliczanie zasiłków chorobowych, opiekuńczych oraz zasiłków związanych z rodzicielstwem,
  • terminowa i prawidłowa realizacja potrąceń z wynagrodzeń za pracę, w tym świadczeń na rzecz ZUS oraz innych wierzytelności pieniężnych,
  • prawidłowe i terminowe realizowanie zgłoszeń, rozliczeń i sprawozdań do ZUS, US, GUS, PEFRON,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich itp.,
  • aktualizacja danych kadrowych i płacowych pracowników w systemie,
  • wystawianie dokumentów i zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, w tym zaświadczeń o uzyskanym przychodzie przez emeryta/rencistę,
  • naliczanie sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach,
  • przygotowywanie raportów i zestawień kadrowych,
  • Sporządzanie zaświadczeń Rp-7, Z-3,
  • Prowadzenie spraw związanych z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych;

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe),
  • Min. 3 – letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac w firmie zatrudniającej powyżej 100 osób,
  • Bardzo dobra teoretyczna i praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych,
  • praktyczna znajomość prowadzenia dokumentacji personalnej związanej z nawiązywaniem, przebiegiem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych,
  • doświadczenie w sporządzaniu i składaniu deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS,
  • praktyczna znajomość programu PŁATNIK, mile widziana znajomość programu INFO-MEDICA
  • Znajomości obsługi komputera (MS Office, w tym Excel min. średniozaawansowany),
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy w zespole, obowiązkowość, rzetelność, dokładność, sumienność, komunikatywność, zaangażowanie, wysoka kultura osobista,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w systemie opieki zdrowotnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszy Świadczeń Socjalnych.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje

Prezentacja firmy

Klinika Stomatologiczna w Krakowie.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa