Specjalista(ka) ds. sprzedaży

ESC S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Praca w dziale handlowym firmy informatycznej. Zadaniem pracownika będzie pozyskiwanie klientów na następujące towary i usługi:

  • oprogramowanie dla gastronomii i hoteli, głównie POSbistro,
  • oprogramowanie typu ERP dla firm, głównie produkcji InsERT i Comarch
  • sprzedaż usług informatycznych dla przedsiębiorstw (kompleksowe wsparcie infrastruktury IT, realizacje stron i aplikacji internetowych)

Wymagania

Od kandydatów(ek) oczekujemy:

  • umiejętności interpersonalnych
  • znajomości zagadnień internetowych i informatycznych
  • sprawnego posługiwania się komputerem w tym znajomości pakietu MS Office
  • dyspozycyjności (możliwe kilkudniowe delegacje )
  • mile widziane doświadczenia w handlu lub  telemarketingu (sprzedaż)

Prezentacja firmy

ESC SA działa od 1992 roku. <br/> <br/>Przedmiotem działalności ESC S.A.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Internet / e-commerce