Specjalista\ka ds. kadr i płac

Orienta Polska Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista/ka ds. Kadr i Płac

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie list płac,
  • Sporządzanie kart wynagrodzeń pracowników,
  • Dokonywanie zgłoszeń, wyrejestrowań ZUS,
  • Prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej,
  • Nadzorowanie terminowości umów, przeprowadzanych szkoleń BHP i badań lekarskich,
  • Weryfikacja i przygotowywanie dokumentów niezbędnych do zatrudnienia,
  • Archiwizacja dokumentów kadrowych.

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe - kierunkowe,
  • Około 3-letnie doświadczenie w obszarze kadr i płac,
  • Umiejętność obsługi programów kadrowo- płacowych (w tym Optima, Sage),
  • Znajomość przepisów prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych,
  • Umiejętności rzetelnego i przejrzystego raportowania wyników pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego klienta,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.