Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/1353

Obowiązki:

1. Obsługa organów wyborczych.
2. Przygotowywanie projektów aktów prawnych, wyjaśnień oraz pism organów wyborczych.
3. Przygotowywanie projektów odpowiedzi na korespondencję kierowaną do organów wyborczych i Delegatury.
4. Udzielania informacji w zakresie stosowania przepisów prawa wyborczego.
5. Współpraca z jednostkami samorządu terytorialnego oraz innymi organami administracji publicznej w zakresie organizacji i przeprowadzania wyborów i referendów.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: prawo, administracja, politologia

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawo, administracja, politologia. Znajomość prawa wyborczego. Doświadczenie w pracy w administracji państwowej lub samorządowej. Obywatelstwo polskie, ukończone osiemnaście lat, pełna zdolność do czynności prawnych, korzystanie z pełni praw publicznych, brak skazania prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. Umiejętność obsługi urządzeń biurowych i znajomość pakietu Ms Office.

Miejsce pracy: Podgórna 7, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: 1. Życiorys i list motywacyjny2. CV (z numerem telefonu oraz oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych);3. kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia i doświadczenia zawodowego;4. oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych;5. oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo;6. oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo skarbowe;7. oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: https://zielona-gora.kbw.gov.pl/

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy