FallWork Sp. z o.o.

Specjalista

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki:

1. Wsparcie w przygotowaniu i prowadzeniu postępowań zakupowych informatycznych zgodnie z zapotrzebowaniem i planem zamówień publicznych

2. Wsparcie w planowaniu i dbanie o prawidłowe rozliczenia prowadzonych zakupów

3. Wsparcie Biura Informatyki w zakresie czynności biurowych i organizacji pracy, w szczególności:

- ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz

dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

- monitorowanie terminowej realizacji spraw

- organizacja spotkań i szkoleń

4. Telefoniczne wsparcie użytkowników zewnętrznych dla systemów informatycznych wytwarzanych przez Biuro Informatyki

5. Wsparcie w specyfikowaniu i testowaniu wytwarzanych aplikacji

6. Wsparcie dla użytkowników w zakresie zarządzania uprawnieniami i zasobami

Wymagania:

Wymagania konieczne:

1. Wykształcenie wyższe

2. Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego

3. Biegła znajomość oprogramowania biurowego - edytora tekstów oraz arkusza kalkulacyjnego MS Office

4. Doświadczenie w zakresie przygotowania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego

5. Bardzo dobra organizacja pracy i planowania

6. Umiejętność współpracy

Wymagania pożądane:

1. Doświadczenie w pracy w administracji publicznej

2. Podstawowa znajomość MS Access

3. Doświadczenie w pracy z systemami zarządzania projektami, zgłaszania błędów ( np. Redmine, Mantis )

4. Doświadczenie w pracy z systemem zarządzania testami ( np. TestLink )

5. Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- atrakcyjne warunki pracy

miejsce pracy: Centrum Warszawy

* Oferta pracy tymczasowej