Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0699

Obowiązki:

prowadzenie dokumentacji analitycznej wg klasyfikacji budżetowej; sporządzanie planów, sprawozdań oraz harmonogramów wydatków
i dochodów;kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych; dekretacja i księgowanie dochodów wydatków budżetowych; księgowanie wpływów i wydatków na rachunku bankowym; wprowadzanie i wysyłanie przelewów bankowych bankowość elektroniczna; przygotowywanie danych do sporządzania sprawozdań GUS; pomoc w kontroli i rozliczaniu projektów programów i dotacji, ścisła współpraca z główną księgową; udział w opracowywaniu projektów przepisów wewnętrznych w zakresie prowadzenia rachunkowości.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, ekonomiczne

Zawód:

  • Specjalista do spraw rachunkowości (wymagany staż - lata: 4)

Pozostałe wymagania:

  • Pracadawca wymaga od kandydatów: wykształcenie wyższe i 4-letni staż pracy LUB wykształcenie średnie i 5-letni staż pracy; Kierunek/Specjalizacja: ekonomia, rachunkowość (oraz inne pochodne); znajomość przepisów ustawy o rachunkowości budżetowej; dobra znajomość obsługi komputera, programów informatycznych m.in. Microsoft Office Word, Excel oraz urządzeń biurowych; doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku; znajomość internetowych systemów zarządzania Mdok oraz KSAT2000i; umiejętność redagowania pism i szybkiego pisania na klawiaturze; znajomość aktualnych zarządzeń i przepisów: księgowo-oświatowych, o finansach publicznych, rachunkowości budżetowej i umiejętność prawidłowego ich stosowania

Miejsce pracy: 10-144 Olsztyn 37A, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 4

Wymagane dokumenty: Proszę o składanie ofert pracy dopiero po zapoznaniu się z dokumentem ogłoszenia konkursu zamieszczonego na stronie http://zseitolsztyn.biposwiata.pl/wiadomosci/2/lista/komunikaty

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy