Opis stanowiska pracy

Kompleks Recepcyjno-Wypoczynkowy Łańsk ogłasza nabór na stanowisko:

Specjalista

Miejsce pracy: KRW ŁAŃSK, gmina Stawiguda

Wymiar etatu: pełny

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • prowadzenie rozliczeń księgowych KRW Łańsk,
  • prowadzenie postępowań w sprawach zamówień, których wartość szacunkowa nie przekracza w skali roku równowartości kwoty 30 000 euro zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • nadzór nad terminowym wykonywaniem badań wód, ścieków i wód popłuczynowych,
  • terminowe przygotowywanie sprawozdań o gospodarowaniu wodą, ściekach i ładunkach niebezpiecznych, zestawień informacji dla Wody Polskie, WIOŚ i Urzędu Marszałkowskiego o zakresie korzystania ze środowiska oraz o wysokości należnych z tego tytułu opłat,
  • ewidencja czasu pracy
  • nadzór nad dokumentacją kadrową,
  • obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej instytucji działającej od lat na rynku,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach,
  • współpracę z doświadczonym zespołem.

Wymagane dokumenty (obowiązkowe):

  • list motywacyjny i życiorys – CV z uwzględnieniem przebiegu pracy zawodowej,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie numeru telefonu oraz adresu e-mail w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać drogą elektroniczną.

Wymagania

Oczekujemy:

  • minimum średniego wykształcenia ,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • dobra organizacja pracy i wielozadaniowość,
  • umiejetność pracy w grupie,
  • wysoka kultura osobista,
  • obsługa urządzeń biurowych,
  • samodzielności.

Prezentacja firmy

CENTRUM OBSŁUGI ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ INSTYTUCJA GOSPODARKI BUDŻETOWEJ ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja