Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/1131

Obowiązki:

Przygotowanie i prowadzenie na wysokim poziomie metodycznym i merytorycznym zajęć dydaktycznych z obszaru logistycznych systemów informatycznych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pozostałe wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie pedagogiczne lub logistyczne. Znajomość SAP oraz zagadnień z obszaru logistyki,preferowana znajomość ZWSI RON ,biegła umiejętność posługiwania się komputerem w zakresie obsługi pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint).Umiejętność samodzielnego redagowania pism, interpretacji przepisów określonych w aktach prawnych oraz publicznego przedstawiania informacji z obszaru realizowanych zadań,mile widziane posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa,komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,dyspozycyjność.Test wiedzy z zakresu:1.Decyzji nr 385/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 17.12.2013 r. w sprawie wprowadzenia do użytku Instrukcji o zasadach pracy biurowej w resorcie obrony narodowej (Dz. U. MON z 2013 r. poz. 338 z późn. zm.).2.Programu SAP3.Pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint).Umowa o pracę na zastępstwo, praca w Grudziądzu ul. Bema, wynagrodzenie brutto 3650zł/m-c+ 5 % premii.

Miejsce pracy: Bema 16, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: CV+skierowanie do pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy