SPECJALISTA ZESPOŁU ZABEZPIECZENIA LOGISTYCZNEGO ZAKŁADU KOMPETENCJI LOGISTYCZNYCH I KIEROWNICZYCH

Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej

Koszalin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/3095

Obowiązki:

prowadzenie zajęć na kursach doskonalących z zakresu bezpieczeństwa, objętych konwencją STCW 78/95 zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 5 lutego 2014 r. w sprawie ramowych programów przeszkoleń dla członków załóg statków morskich; prowadzenie zajęć na kursach doskonalących z zakresu łączności morskiej SRC/VHF; prowadzenie kursów motorowodnych, w szczególności na patent sternika motorowodnego oraz motorowodnego sternika morskiego;
prowadzenie zajęć na kursach doskonalących z zakresu przepisów obowiązujących na obszarach morskich oraz budowy i obsługi statku; opracowywanie i aktualizowanie materiałów dydaktycznych, prowadzenie wewnętrznej dokumentacji szkoleniowej; prowadzenie dokumentacji szkoleniowej dla podmiotów zewnętrznych wymaganych do wydania certyfikatów i patentów; koordynowanie współpracy szkoleniowej z podmiotami zewnętrznymi w zakresie szkoleń objętych konwencją STCW 78/95 i motorowodnych; zgłaszanie potrzeb w zakresie certyfikacji, wymiany lub zakupu sprzętu ratunkowego używanego podczas szkoleń.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • staż pracy minimum: 3 lata (wykształcenie średnie), 1 rok (wykształcenie wyższe); posiadanie kwalifikacji uprawniających do prowadzenia szkoleń objętych konwencją STCW z zakresu bezpieczeństwa zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej z dnia 5 stycznia 2017 r. w sprawie szczegółowych warunków prowadzenia szkoleń i przeszkoleń oraz szczegółowych warunków przeprowadzania egzaminów praktycznych w morskich jednostkach edukacyjnych; aktualna wiedza z zakresu ratownictwa morskiego, przepisów obowiązujących na obszarach morskich oraz łączności morskiej; posiadanie wykształcenia morskiego w specjalności pokładowej; mile widziane doświadczenie w służbie na jednostkach pływających SG oraz uprawnienia pedagogiczneszczegółowe informacje na temat wymagań znajdują się na stronie www.cos.strazgraniczna.pl

Miejsce pracy: Marszałka Józefa Piłsudskiego 92, 75-531 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w godz. 07:30- 15:30, 4651 zł brutto podstawy +5%premii regulaminowej + dodatek za wysługę lat, termin podpisania umowy uzależniony od procedur związanych z zatrudnienim, szczegółowe informacje na temat oferty znajdują się na stronie www.cos.strazgraniczna.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy