Specjalista ze znajomością j. niemieckiego

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych kluczowych Klientów, międzynarodowej firmy będącej liderem w swojej branży, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ze znajomością j. niemieckiego.

Jest to idealna oferta dla osób, które chcą się rozwijać w strukturach międzynarodowej organizacji i wykorzystywać swoje umiejętności językowe.

Opis stanowiska:

  • wsparcie biznesowych Klientów niemieckojęzycznych,
  • raportowanie,
  • praca w systemie wewnętrznym,
  • istnieje możliwość dołączenia do zespołu tworzącego multimedialne prezentacje biznesowe w j. niemieckim lub zespołu zapewniającego wsparcie telefoniczne

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • bardzo dobrą znajomość j. niemieckiego,
  • dobrą znajomość j. angielskiego,
  • kreatywność i pomysłowość,
  • otwartość na nową wiedzę

Nasz Klient zapewnia:

  • wynagrodzenie: 5000-5500 zł brutto,
  • pakiet szkoleń,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, dodatkowe ubezpieczenie,
  • rozwój wewnątrz struktur firmy

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa