Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2018.
Oferta wyróżniona

Specjalista z językiem włoskim niemieckim francuskim

Warszawa, Poznań, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

 OPIS STANOWISKA:

  • współtworzenie nowego zespołu
  • praca w języku włoskim/francuskim/niemieckim (w zależności od znajomości języka i przydzielonego projektu)
  • bieżąca obsługa klienta (mailowa, telefoniczna)
  • udział w projektach obsługi klienta dla wielu międzynarodowych firm

WYMAGANIA:

  • znajomość języka włoskiego/francuskiego/niemieckiego w stopniu bardzo dobrym
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • wykształcenie wyższe bądź w trakcie nauki
  • pierwsze doświadczenie zawodowe (mile widziane)
  • znajomość pakietu MS Office
  • odpowiedzialność za powierzone zadania oraz chęć nauki
  • otwartość na kontakt z Klientem, chęć do nauki i rozwijania nowych umiejętności

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pełen pakiet szkoleń wspierających wdrożenie
  • pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie
  • współpracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa