Specjalista z językiem niemieckim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Bieżąca obsługa klienta niemieckojęzycznego
  • Obsługa klienta w ramach podstawowego wsparcia technicznego
  • Współpraca z różnymi działami firmy m.in. z działem IT
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami firmy
Oczekiwania:
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Nie wymagamy doświadczenia technicznego – nasz Klient przeprowadza szkolenia z tego obszaru
Oferta:
  • Praca całkowicie zdalna
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Możliwość rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych)
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych (m. in. grupowe ubezpieczenie, zniżki na produkty partnerów firmy, karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języków obcych, plan emerytalny, dodatkowe świadczenia socjalne, fundusze wakacyjne, inicjatywy charytatywne
  • Elastyczny czas pracy
  • Jeden krótszy dzień pracy, dodatkowy urlop
  • Dodatkowe dni wolne od pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy