Praca zdalna z językiem niemieckim

Antal Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Location: Poznań

Zadania:

  • Obsługa i wsparcie pracowników firmy, pomoc w zgłaszanych problemach
  • Analiza zgłaszanych zapytań
  • Codzienna komunikacja w języku niemieckim i angielskim

Oczekiwania:

  • Biegła znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (min C1)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min B2)
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta, logistyce lub pokrewne
  • Gotowość do pracy zdalnej od poniedziałku do piątku (8 godzin dziennie)
  • Gotowość do pracy na pełen etat

Oferta firmy:

  • Praca zdalna
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Szkolenie
  • Karta MultiSport
  • Prywatna Opieka Medyczna
  • Dodatkowe bonusy (roczny, bilety do kina, bony)

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl