Specjalista z językiem francuskim (100% zdalne) - Wrocław , dolnośląskie
od Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Specjalista z językiem francuskim (100% zdalne)

Miejsce pracy: Wrocław
5-6-63806
Wynagrodzenie: 4500 - 5800 PLN

Dla naszego klienta, lidera branży transportowej oraz logistycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista z językiem francuskim

Zakres obowiązków:
- Sprawdzanie poprawności danych w systemie,
- Wykonywanie prac administracyjnych,
- Telefoniczna lub mailowa obsluga klienta.

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (min. B2)
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
- Znajomość pakietu MS Office
- Wysokie umiejętności interpersonalne
- Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Korzyści:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Praca: pon-pt 8-16, możliwe również zmiany popołudniowe oraz nocne,
- Prywatna opieka medyczna,
- Ubezpieczenie na życie,
- Pakiet benefitów,
- Szkolenie wdrażające na stanowisko.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.