SPECJALISTA Z J. HISZPAŃSKIM – OBSŁUGA PROCESU KSIĘGOWEGO

TRW Polska Sp. z o.o.

Częstochowa, ul. Legionów 63, śląskie

Dołącz do ZF – jednego z czołowych dostawców branży Automotive na świecie.

Miejsce pracy: Częstochowa, ul. Legionów 63
ZF jest globalnym liderem w technologiach napędu, podwozia jak również aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. Organizacja w chwili obecnej zatrudnia około 137 tysięcy pracowników w 230 lokalizacjach w 40 krajach świata. Obecnie ZF jest jednym z największych dostawców branży Automotive na świecie.

www.zf.com

European Shared Services Center zlokalizowane jest w Częstochowie i prowadzi obsługę procesów finansowo-księgowych europejskich fabryk organizacji. Dla naszych klientów dostarczamy usługi na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem ESSC planujemy zatrudnić kolejne osoby do współpracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • administracja dokumentacji księgowej – w procesie zobowiązań, należności lub księgi głównej
  • kontakt z klientami z różnych krajów europejskich, udzielanie wyjaśnień, rozwiązywanie bieżących problemów
  • rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych, przygotowywanie raportów oraz analiz
  • praca w systemie SAP

WYMAGANIA:

  • Znajomość j. hiszpańskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: ekonomia, matematyka, rachunkowość, finanse ale także filologia i inne
  • znajomość obsługi program MS Office’a
  • Ponadto bardzo cenimy: zdolności analityczne, dobrą organizacja pracy, umiejętność pracy w grupie, zaangażowanie

OFERUJEMY:

  • Prywatną opiekę medyczną PZU
  • pakiet kafeteryjny MY BENEFIT (możliwość korzystania z karty sportowej, biletów do kina, tetatru, wyjazdów turystycznych etc.)
  • szkolenia językowe, branżowe, z Excel’a
  • pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi
  • koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.