Specjalista Wsparcia On-site

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Miejsce pracy: Rzeszów

➡️Opis stanowiska

• Wsparcie użytkowników w lokalizacji
• Rozwiązywanie incydentów rejestrowanych w systemie zgłoszeniowym
• Diagnozowanie problemów dot. działania sprzętu biurowego IT i rozwiązywanie ich w określonym zakresie,
• Przekazywanie problemów lub incydentów nie leżących w obszarze wsparcia on-site do kolejnych linii wsparcia
• Wymiana sprzętu biurowego

➡️Wymagania

• Dobra znajomość sprzętu komputerowego PC (desktopy, laptopy) i aplikacji Microsoft (win 7 i 10, Ms Office).
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i wykształcenie kierunkowe (IT)
• Znajomość instalacji i wsparcia oprogramowania biurowego
• Podstawowa znajomość sieci

➡️Oferta

• Możliwość rozwoju oraz dłuższej współpracy
• Samodzielne stanowisko w lokalizacji klienta
• Pakiet szkoleń
• Możliwość pracy w międzynarodowej firmie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials