Specjalista Wsparcia Bezpośredniego

it WORKS

Kajetany, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

• Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie informatyczne dla użytkowników

• Zarządzanie incydentami, wnioskami i zmianami w systemie ITSM

• Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników

• Szkolenia użytkowników z obsługi komputerów, systemów Klienta i polityk IT

• Instalacja, konfiguracja i utrzymanie sprzętu i oprogramowania IT

• Zarządzanie zainstalowanym oprogramowaniem i aplikacjami

• Współpraca z pozostałymi pracownikami i zespołami wsparcia w ramach projektów IT

• Wykonywanie innych powierzonych obowiązków

• Tworzenie i aktualizacja instrukcji dla użytkowników oraz innej dokumentacji IT

• Współpraca z dostawcami sprzętu i usług IT

Wymagania

• Doświadczenie zawodowe we wsparciu informatycznym użytkowników

• Wykształcenie techniczne

• Znajomość obsługi, konfiguracji i instalacji sprzętu komputerowego i biurowego

• Znajomość zagadnień pracy komputerów w sieci LAN i Wi-Fi

• Znajomość systemów operacyjnych Windows, aplikacji biurowych Office (konfiguracja aplikacji Microsoft Outlook, Skype, funkcji programów Microsoft Word, Excel) oraz popularnych narzędzi

• Znajomość konfiguracji urządzeń mobilnych

• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• System premiowy uzależniony od osiągniętych wyników

• Prywatną opiekę medyczną

• Dofinansowanie zajęć sportowych

• Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole

• Możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

Prezentacja firmy

W it WORKS łączymy najlepsze praktyki rynkowe i wieloletnie dośw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems