Specjalista w Zespole Utrzymania (obszar elektroenergetyczny)

P.P. „Porty Lotnicze”

Radom, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: Radom

Nr Ref. 79/20

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Weryfikacja i aktualizacja dokumentacji eksploatowanych systemów i urządzeń;
  • Udział w opracowaniu zadań remontowych obiektów w zakresie podległej infrastruktury;
  • Utrzymanie w stałej gotowości technicznej eksploatowanych urządzeń, instalacji i systemów elektroenergetycznych;
  • Sprawowanie nadzoru technicznego nad realizacją inwestycji, dokonywanie odbiorów prac wykonywanych przez firmy zewnętrzne w zakresie konserwacji i przeprowadzania napraw;
  • Terminowe wypełnianie kart pracy.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe techniczne (preferowane o profilu: elektrycznym/ mechanicznym/ elektrotechnicznym);
  • Minimum rok doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku;
  • Dobra umiejętność czytania oraz przygotowania dokumentacji technicznej i specyfikacji;
  • SEP świadectwo kwalifikacji (E) do 20kV;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie automatyki przemysłowej;
  • Znajomość pakietu Ms Office;
  • Umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej;
  • Dokładność, dyspozycyjność.

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do aktywności sportowych i kulturalnych;
  • Dofinansowanie do wypoczynku Pracownika oraz jego dzieci;
  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci Pracowników;
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV do dnia 19.10.2020 r.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.