Specjalista w Zespole Sieci i Obiektów Sanitarnych

P.P. „Porty Lotnicze”

Warszawa, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref. 25/20

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Monitorowanie parametrów pracy Oczyszczalni Wód Deszczowych;
  • Bieżąca konserwacja sieci wodociągowych, kanalizacyjnych i ciepłowniczych;
  • Wykonywanie prac montażowych i modernizacyjnych w zakresie konserwacji sieci wodociągowych, kanalizacyjnych i ciepłowniczych;
  • Wykonywanie napraw, przeglądów oraz konserwacji urządzeń i instalacji sanitarnych będących pod nadzorem Zespołu;
  • Zapewnienie pełnej sprawności systemów służących do segregacji ścieków;
  • Zabezpieczenie wymaganej dokumentacji technicznej dotyczącej zarządzanej infrastruktury.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe (preferowane techniczne);
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość systemów i zagadnień związanych z technologią napraw i konserwacji sieci wodociągowych, kanalizacyjnych i ciepłowniczych;
  • Umiejętność zgrzewania, szlifowania, skręcania oraz gwintowania instalacji sanitarnych;
  • Prawo jazdy- kat. B.;
  • Odpowiedzialność oraz zaangażowanie.

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV wraz z listem motywacyjnym do dnia 24.02.2020 za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.