Oferta wyróżniona

Specjalista w Zespole Rozliczeń Elixir

Katowice, śląskie

Getin Noble Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Pracując u nas będziesz odpowiedzialny za:

  • Rozliczenia międzybankowe w Systemie Elixir i Euroelixir
  • Rozliczenia kartowe
  • Wprowadzanie danych do systemów;
  • Współpracę z innymi komórkami banku.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia minimum średniego, preferowane wyższe (finanse, bankowość, rachunkowość, ekonomia);
  • Doświadczenia pracy w banku i obsługi programów transakcyjnych (DEF3000);
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie księgowania;
  • Umiejętności analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu
  • Biegłej znajomości obsługi komputera (szczególnie MS Excel )
  • Komunikatywności, odpowiedzialności, solidności oraz dokładności.
  • Umiejętności pracy zespołowej
  • Pracy w systemie zmianowym ( I zmiana 7-15 ; II zmiana 12-20 )

Dołącz do nas, a otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do różnorodnych akcji w ramach funduszu socjalnego,
  • samodzielne stanowisko pracy.

Wymagania

z dopiskiem:

IP/DOR/ZROZ/05/19/Katowice

Z naszych usług korzysta dziś ponad 1,8 mln Klientów, a produkty Getin Banku dostępne są w... ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników.

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu kupionego 25 maja 2004 r. przez Getin Holding, regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach. W grudniu 2004 roku Getin Bank przejął Bank Przemysłowy w Łodzi. Rok później zakończona została transakcja zakupu Wschodniego Banku Cukrownictwa przez Getin Holding. W marcu 2006 oddziały
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Bankowość , Praca Finanse , Praca Biuro / Dokumentacja