Specjalista w Zespole Administrowania Systemami Zabezpieczenia Technicznego

P.P. „Porty Lotnicze”

Warszawa, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref. 94/20

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Zarządzanie systemami i urządzeniami zabezpieczenia technicznego;
  • Utrzymywanie w sprawności systemów zabezpieczenia technicznego;
  • Zapewnienie niezbędnych poziomów zapasów magazynowych urządzeń i materiałów zapewniających ciągłość działania systemów zabezpieczenia technicznego;
  • Prowadzenie rejestru licencji;
  • Przyjmowanie i realizacja zgłoszeń;
  • Nadzór nad realizacją umów.

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do aktywności sportowych i kulturalnych;
  • Dofinansowanie do wypoczynku Pracownika oraz jego dzieci;
  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci Pracowników;
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach;
  • Zniżki w wybranych sklepach strefy handlowej Lotniska Chopina;
  • Parking dostępny w ramach atrakcyjnego abonamentu.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie, preferowane wyższe w zakresie informatycznym, elektronicznym lub zabezpieczenia technicznego;
  • Doświadczenie zawodowe: co najmniej 2 lata na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków;
  • Znajomość technologii i systemów zabezpieczeń technicznych;
  • Mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym A2/B1;
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, zaangażowane, rzetelność, terminowość, kreatywność.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV wraz z nr referencyjnym do dnia 16.12.2020

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.