Specjalista w Wydziale Marketingu i Promocji

PKP SA

Warszawa, mazowieckie

PKP SA

poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za prowadzenie wszystkich procesów dotyczących wyboru dostawców niezbędnych do realizacji projektów prowadzonych przez Biuro
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji realizowanych projektów
  • prowadzenie postępowań zakupowych za pośrednictwem systemu informatycznego do obsługi postępowań o udzielenie zamówienie
  • dbałość o spójność i zgodność dokumentów z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi
    i zewnętrznymi
  • opracowywanie planu zakupów i innych dokumentów sprawozdawczych w oparciu o budżet na dany rok kalendarzowy
  • przygotowywanie dokumentacji wymaganej w bieżącej pracy Biura

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane prawo i administracja)
  • mile widziane doświadczenie związane z procesem zakupowym, w tym zamówień publicznych
  • dbałość o szczegóły
  • umiejętność analizy i proponowania rozwiązań
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i nastawienie na współpracę
  • organizacja pracy własnej oraz prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • nastawienie na terminowość
  • orientacja na wysoką jakość
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • umowę o pracę na zastępstwo
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w firmie z bogatymi tradycjami
  • udział w licznych projektach związanych z rozwojem spółek Grupy PKP
  • atrakcyjne warunki pracy i bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
za pomocą przycisku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Informujemy, że potwierdzeniem przyjęcia Państwa aplikacji jest otrzymanie maila zwrotnego.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.