Specjalista w Wydziale Analiz Biznesowych

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

W imieniu naszego Klienta, jednego z największych banków detalicznych w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista w Wydziale Analiz BiznesowychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • generowanie danych z hurtowni danych na bieżące potrzeby analiz biznesowych oraz rozwoju sprzedaży
  • analiza zachowań klientów i opracowywanie segmentacji klientów detalicznych
  • przygotowywanie raportów zarządczych i operacyjnych
  • przygotowywanie analiz i prezentacji sprzedażowych
  • wdrażanie nowych narzędzi do analizy statystycznej
  • udział w projektach rozwojowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse i bankowość, ekonomia, informatyka, matematyka)
  • znajomość języka SQL i 4GL oraz narzędzia SAS Guide (znajomość SAS Visual Analytics będzie dodatkowym atutem)
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office - Excel, Access i PowerPoint
  • duża orientacja na cel i umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość detalicznego rynku bankowego, produktów oraz procesów bankowych

Oferta:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony (po trzymiesięcznym okresie próbnym)
  • konkurencyjne wynagrodzenie, w tym premie kwartalne
  • szeroki pakiet benefitów, m.in. opieka medyczną LuxMed, karta Multisport, pracowniczy projekt emerytalny oraz ubezpieczenie grupowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.