Specjalista w Składzie Podatkowym (m/k)

Trenkwalder

Poznań, wielkopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki:
  • nadzorowanie zwrotów dokumentów akcyzowych niezbędnych do zakończenia procedury zawieszenia poboru akcyzy,
  • przygotowywanie raportów odbioru dla przesyłek wyrobów akcyzowych,
  • kompletowanie, ewidencjonowanie i archiwizacja dokumentów,
  • uczestnictwo w kontrolach zgodności stanów magazynowych, okresowych spisach kontrolnych,
  • nadzorowanie niszczenia wyrobów akcyzowych,
  • wyjaśnianie bieżących spraw ze szczególnym nadzorem podatkowym, wewnętrznymi działami firmy oraz dostawcą usług logistycznych,
  • przygotowywanie oraz kontrola dokumentacji niezbędnej do wysyłek wyrobów akcyzowych poza obszar składu podatkowego,
  • przygotowanie odpowiednich zawiadomień skierowanych do właściwego naczelnika UC zgodnie z zakresem kompetencji, w szczególności zawiadomień o planowanych wysyłkach, dostawach i niszczeniu wyrobów akcyzowych,
  • przygotowywanie raportów odbioru dla przesyłek wyrobów akcyzowych.

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość zasad gospodarki magazynowej,
  • doświadczenie w kontaktach z organami administracji państwowej,
  • wysokie umiejętności interpersonalne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • dyspozycyjność,
  • sumienność,
  • mile widziana znajomość prawa podatkowego, głównie podatku akcyzowego,
  • bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoce profesjonalna postawa.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • bezpłatne posiłki,
  • bogaty pakiet szkoleń i dodatkowych benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy