Specjalista w obszarze ofertowania i kosztorysowania

Wrocławskie Centrum Inwestycyjne Sp. z o.o. Sp. k-a.

50-367 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

- Analiza dokumentacji projektowej;
- Sporządzanie zapytań ofertowych;
- Weryfikacja poprawności ofert składanych przez podwykonawców;
- Znajomość rynku oraz przepisów zamówień publicznych;
- Szacowanie ryzyka;
- Udział w przetargach i negocjacjach z kontrahentami;
- Merytoryczna odpowiedzialność za przygotowanie kompletnych zapytań oraz ofert.

Oferta:

- Pracę w dynamicznej firmie;
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- Stałe wynagrodzenie;
- Przyjazną atmosferę w pracy.

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenia wyższego, technicznego: preferowane kierunki związane z inżynierią, budownictwem;
- 4-5 letnie doświadczenie w przygotowywaniu ofert w szczególności w zakresie zamówień publicznych;
- Dobrej znajomości obowiązujących przepisów branży budowlanej
- Zaangażowanie;
- Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office oraz podstawowej znajomości programów typu AutoCAD;
- Umiejętności pracy w zespole;
- Dokładności, samodzielności, sumienności, dobrej organizacji pracy;
- Poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania;
- Komunikatywności;
- Umiejętności pracy pod presją czasu.

Prezentacja firmy

Wrocławskie Centrum Inwestycyjne Sp. z o.o. SKA to nowoczesna firma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie