Specjalista w dziale technicznym

Mobilis Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy Mobilis Sp. z o.o. Warszawa Ursus ul. Posag 7 Panien nr. 8

Opis stanowiska:

  • Wstępna diagnostyka pojazdów.
  • Zgłoszenia napraw do gwaranta.
  • Zwroty uszkodzonych części i podzespołów do gwarantów.
  • Zamówienia oraz zakupu części i materiałów do napraw.
  • Zestawienia i raporty okresowe raporty w zakresie zużycia części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych, poniesionych kosztów itp.
  • Zlecenia napraw bieżących
  • gospodarka taborowa.
  • wiedza z zakresu mechaniki;
  • zaangażowanie i dyspozycyjność;
  • prawo jazdy kategorii B;

Wymagania:

  • podstawowa wiedza z zakresu mechaniki;
  • znajomość obsługi komputera w stopniu zaawansowanym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji oraz powierzonych zadań,
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • świadczenia z ZFŚS
  • prywatna opieka medyczna,
  • kartę Miejska na I i II strefę.

Prezentacja firmy

MOBILIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działa na polskim rynku ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców