Specjalista w Dziale Realizacji Projektów

Abplanalp Sp. z o.o.

Warszawa - Wilanów, mazowieckie

Abplanalp Sp. z o.o. jest jedną z największych firm w Europie Środkowej dostarczającą nowoczesne technologie światowych producentów w zakresie obróbki metali. Firma aktywnie wspiera edukację zawodową w Polsce w zawodach związanych z obrabiarkami do obróbki skrawaniem. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Wilanów

Opis stanowiska pracy:

  • Realizowanie projektów handlowych,
  • Współpraca z zagranicznymi dostawcami maszyn CNC do obróbki metalu (Europa, USA, Japonia),
  • Kontakt z klientem końcowym,
  • Organizacja transportów,
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji projektów.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pakiet medyczny po okresie próbnym,
  • Bardzo ciekawą pracę w jednej z największych w jednej z największych firm w Polsce reprezentującej światowych producentów maszyn CNC do obróbki metalu,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia specjalistyczne,
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka rosyjskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość problematyki handlowej,
  • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Word i Excel,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Sumienność, odpowiedzialność,
  • Znajomość zagadnień technicznych będzie dodatkowym atutem (maszyny do obróbki metali).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV klikając w przycisk aplikowania.