Specjalista w dziale prawnym /Specjalista ds. cudzoziemców

Yoon Group Sp. z.o.o

54-530 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

1) wsparcie Radcy Prawnego w zakresie:

- sporządzenia umów;
- przygotowywania opinii prawnych;
- sporządzania regulaminów i procedur;
- redagowania pism do sądów/urzędów;
- analizowania i kompletowania dokumentacji niezbędnej do prowadzenia sprawy,
- rzetelne doradztwo na rzecz Klientów;
- bieżącej obsługi prawnej;

2) wsparcie Klientów w zakresie legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce.

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane Prawo lub Administracja);
- aplikacja radcowska (I lub II rok);
- bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego i prawa pracy ;
- dobra znajomość języka angielskiego;
- przynajmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie w zakresie legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce będzie dodatkowym atutem);
- dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, poczucie odpowiedzialności za powierzone zadanie;
- umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów;
- sumienność i dokładność w realizacji powierzonych obowiązków;
- bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office;
- prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

YOON Group Sp. z.o.o. jest firmą świadczą usługi jako inwestor zastępczy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura