Specjalista w Dziale Księgowości

Beetsma Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania na stanowisku:

  • Wystawianie faktur dla poszczególnych spółek Holdingu za wykonane usługi w programach Optima oraz Comarch XL,
  • Księgowanie wystawionych faktur,
  • Współpraca z wewnętrznymi jednostkami firmy w celu uzgadniania nieścisłości oraz weryfikacji marż,
  • Bieżąca komunikacja z klientami firmy,
  • Archiwizacja dokumentów oraz ich korygowanie.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe - księgowość, kadry,
  • Praktyczna znajomość procesów płacowych,
  • Zdolności analityczne,
  • Dyspozycyjność,
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju.

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w firmie z branży HR,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu,
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, bilety do kina, teatru itp.).

Prezentacja firmy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest częścią międzynarodowego holdingu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa