Specjalista w dziale księgowości

Thermosilesia Sp. z o.o. Sp. k.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

• kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych,
• codzienna współpraca z biurem rachunkowym,
• księgowanie dokumentów,
• kontrola kont rozrachunkowych,
• przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby pracodawcy,
• kontrola należności, przygotowywanie danych dla działu windykacji,
• księgowanie wyciągów bankowych,
• nadzór nad płatnościami,
• współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Wymagania

• min. 2 lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku pracy w firmie produkcyjno – handlowej – WARUNEK KONIECZNY,
• wykształcenie min. średnie kierunkowe (rachunkowość, finanse),
• samodzielność w działaniu,
• dobra znajmość języka angielskiego,
• dokładność w działaniu, dobra organizacja pracy własnej,
• nastawienie zadaniowe
• pracowitość, sumienność,
• gotowość do pracy w Rudzie Śląskiej (planowana zmiana lokalizacji firmy),
• prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

THERMOSILESIA działa w branży HVAC od ponad 15 lat. Dzięki swojej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Bankowość