Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/09/2018.

Specjalista w Dziale Kadr i Rozwoju Zawodowego

Warszawa, Powiśle, mazowieckie

Centrum Nauki Kopernik

Opis stanowiska pracy

  1. (umowa o pracę na zastępstwo)

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa umów cywilnoprawnych;
  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac z tytułu umów cywilnoprawnych;
  • sporządzanie deklaracji do ZUS oraz sprawozdań do GUS;
  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy;
  • realizacja zestawień i raportów w zależności od bieżących potrzeb;
  • wsparcie zespołu w obsłudze pracowników w zakresie administracji personalnej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • min. 4- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy;
  • min. 2- letnie doświadczenie w kadrowej obsłudze umów cywilnoprawnych;
  • wiedza i praktyka stosowania przepisów Kodeksu Pracy;
  • znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych;
  • znajomość obsługi programu kadrowo-płacowego (preferowana „Symfonia”);
  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office w szczególności MS Excel;
  • skrupulatność, bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania pozytywnych relacji.

Wymagania

Oferujemy:

  • umowę o pracę na cały etat (umowa na zastępstwo na okres około 2 lat);
  • pracę w dynamicznym, rozwijającym się zespole;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • benefity pracownicze (m.in. opieka medyczna, dofinansowanie do karty multisport).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 27.07.2018 r.

Centrum Nauki Kopernik jest instytucją kultury. To wspólna inicjatywa Miasta st.... Warszawy, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej. Misją Centrum Nauki Kopernik jest rozbudzanie ciekawości, wspomaganie samodzielnego poznawania świata i uczenia się oraz inspirowanie dialogu społecznego na temat nauki.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Doradztwo / Konsulting