Specjalista w Dziale Kadr i Płac

Carrefour Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:
• kontrolujesz poprawność dokumentacji kadrowo-płacowej,
• przygotowujesz dokumentację kadrową m.in. umowy o pracę, zaświadczenia o zarobkach, zatrudnieniu,
• udzielasz pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
• wystawiasz dokumenty Rp-7,
• kontrolujesz poprawność naliczeń wynagrodzeń/absencji, ilości wypracowanych godzin, premii,
• analizujesz dane personalne, stany zatrudnienia, struktury płacowe oraz dane z obszaru wynagrodzeń,
• opracowujesz cyklicznie raporty i analizy związane z obszarem personalnym.

Doceniamy Cię za to, że:
• praktycznie znasz przepisy prawa pracy, przepisy podatkowe oraz przepisy dotyczące ubezpieczeń społecznych,
• jesteś samodzielny w działaniu,
• wykazujesz się samodzielnością, dokładnością oraz terminowością w wykonywaniu powierzonych zadań,
• posiadasz co najmniej 2 letnie doświadczenie w obszarze kadrowo-płacowym,
• dobrze znasz MS Office w szczególności Excel na poziomie zaawansowanym,
• dobrze komunikujesz się w języku angielskim.

Mamy dla Ciebie:
• pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie, inicjatywę oraz zmysł handlowy,
• szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
• ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować,
• zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
• wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,
• pracę w firmie działającej w Polsce niemal 20 lat.

Miejsca pracy:

  • Biuro w Warszawie, ul. Targowa 72
  • Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.