Opis stanowiska pracy

Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach zatrudni pracownika w pełnym wymiarze czasu pracy na stanowisko: specjalista w Dziale Kadr i Płac.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy,
  • znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych,
  • obsługa programu PŁATNIK,
  • znajomość zasad wdrażania i funkcjonowania PPK będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy w kadrach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku "aplikuj" do dnia 17.08.2020 r.

Prezentacja firmy

Uczelnia Wyższa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja